Akpet Gaz A.Ş., özel donanımlı,son model tankerleri ile Türkiye çapında 500 ü aşkın noktaya gaz taşımaktadır. Her geçen gün artan bayi ağına, 70'in üzerinde araçla ikmal yapmaktadır.LPG Filomuz
Farklı LPG ikmal noktalarından yüklenen araçlar, Türkiye'nin dört bir yanına LPG taşımaktadır. Tamamı şirketimiz güvencesinde yürütülen LPG dağıtım organizasyonu sayesinde, ülkemizin en uzak noktasından aldığınız otogaz, Akpet Gaz A.Ş. güvencesindedir.


LNG Filomuz

Marmara Ereğlisi Botaş ve İzmir-Aliağa EgeGaz Dolum Terminallerinden LNG ile yüklenen araçlarımız, şehir doğalgaz hattının ulaşamadığı bölgelere ikmal yapmaktadır. Özel şartlarda taşınması gereken ürün için tasarlanmış araçlarımız ile sürdürülen operasyonumuzun amacı, bölge ayırımı yapmaksızın tüm müşterilerimizin, çevreye duyarlı ve verimli enerji kaynağı doğlagazı kullanmasının sağlanmasıdır.

CNG Filomuz
CNG filomuz, Mersin illerinde bulunan dolum tesislerinden doldurulan CNG tüplerini, civar şehirlerdeki müşterilerimize iletmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu araçlarımızın tümü, CNG tüplerinin güvenli olarak yüklenip, taşınması amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Çalışanlarımız
LPG, LNG ve CNG filomuzda görevli tüm tanker operatörlerimiz, SRC belgesi, psikoteknik muayene raporu ve diğer tüm zorunlu eğitim ve belgelere sahiptir ve tüm operatörler belirli periyotlarda sağlık kontrolünden geçirilir. Bunun yanı sıra belirli periyotlar ile tüm tanker operatörlerimiz şirket bünyemizde ya da profesyonel kuruluşlarca hazırlanan sürüş, güvenlik ve ürün bilgisi eğitimlerine tabi tutulmaktadır. Firmamız bünyesinde oluşturulmuş teknik kadromuz sayesinde her türlü arıza ve aksaklığa, Türkiye çapında anında müdahale edilmektedir.
Tehlikeli madde taşımacılığı yapan araçlarımızda en ufak eksikliğe izin verilmemektedir. 

Denetim ve Güvenlik Önlemleri
Akpet Gaz A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren tüm araçlarımız
-Karayolları Trafik Kanunu,
-Tehlikeli Maddelerin Karayolunda Taşınması Hakkında Yönetmelik,
-Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun ilgili kanun ve yönetmelikleri ve
-SEÇ-G ilkelerine uygun faaliyet göstermektedir.

Tüm araçlarımız uydu takip sistemi ile 7/24 takip edilmektedir. Ayrıca araçlarımızın ve tanker operatörlerimizin, faaliyete uygunluğu, periyodik ve gizli denetimler ile garanti altına alınmaktadır.