Doğalgaz, tabii kaynaklardan elde edilen düşük emisyon değerleri ile çevre dostu olan, yüksek verimli ve ekonomik bir enerji kaynağıdır. Ancak ülkemizin coğrafi şartları gereği, doğalgazın boru hatları ile her yere götürülmesi mümkün olamamaktadır.

  • Hala ülkemizin pek çok noktasında doğalgaz evsel ya da sanayi tüketimi amaçlı olarak coğrafi koşullardan kaynaklanan teknik sıkıntılar ve yüksek yatırım maliyetleri sebebiyle kullanılamamaktadır.
  • Akpet Gaz, doğalgaz boru hattına bağlanmamış olan ancak toplam enerji maliyetlerinde en ekonomik çözümü arayan tüketicilere doğalgazı, LNG            ( Sıvılaştırılmış Doğalgaz ) formunda özel tankerler vasıtası ile ulaştırarak özel tanklarda kullanıma sunulması konusunda hizmet vermektedir.
  • Akpet Gaz, 2005 yılından bu yana sürdüğü LNG (Sıvılaştırılmış Doğalgaz) faaliyetleri ile ülkemizde öncü firmalar arasında yer almaktadır.
  • Akpet Gaz, enerji maliyetlerini düşürmek, temiz ve çevreci bir yakıt kullanmak isteyen tüm sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak onlara en uygun çözümleri sunmaktadır.
  • Firmamızı arayarak ya da destek bölümümüze e-posta göndererek, işyeriniz hakkındaki özet bilgileri bizimle paylaştığınız takdirde yetkililerimiz en kısa sürede sizler ile irtibata geçecek ve sizin kuruluşunuz için de en ekonomik çözümü üretecektir.